Kontakta våra program

Kontaktuppgifter till vår program finns även under respektive programsida under ingången “Våra program”.

Programsamordnare

Oskar Hjalmarsson

Programsamordnare EE

E-mailadress oskar.hjalmarsson@utb.karlshamn.se

Annika Knutsson

Programsamordnare RL

Telefon 0454-574000

E-mailadress annika.knutsson@utb.karlshamn.se

Charlotte Karlsson

Programsamordnare VO

Telefon 0454-574000

E-mailadress charlotte.karlsson@utb.karlshamn.se

Christina Karlsson

Rektor

Telefon 0454-574000

E-mailadress christina.jonsson@utb.karlshamn.se

David Åkesson

Programsamordnare ES

Telefon 0454-574000

E-mailadress david.akesson@utb.karlshamn.se

Eva Bergström

Programsamordnare BF

Telefon 0454-574000

E-mailadress eva.bergstrom@utb.karlshamn.se

Fredrik Fransson

Programsamordnare IM

Telefon 0454-574000

E-mailadress fredrik.fransson@utb.karlshamn.se

Helen Fröberg

Programsamordnare VO

Telefon 0454-574000

E-mailadress helen.froberg@utb.karlshamn.se

Henrik Settergren

Programsamordnare VF & EE

Telefon 0729-667153

E-mailadress henrik.settergren@utb.karlshamn.se

Jenny Andersson

Programsamordnare HT

Telefon 0454-574000

E-mailadress jenny.andersson@utb.karlshamn.se

Joakim Wiberg

Programsamordnare HT

Telefon 0454-574000

E-mailadress joakim.wiberg@utb.karlshamn.se

Johan Nygren

Programsamordnare TE

Telefon 0454-574000

E-mailadress johan.nygren@utb.karlshamn.se

Jonas Grüner

Programsamordnare BA

Telefon 0454-574000

E-mailadress jonas.gryner@utb.karlshamn.se

Maria Borrás

Programsamordnare SA

Telefon 0454-574000

E-mailadress maria.borras@utb.karlshamn.se

Martin Knutsson

Programsamordnare IM

Telefon 0454-574000

E-mailadress martin.knutsson@utb.karlshamn.se

Stefan Ericsson

Programsamordnare FT

Telefon 0454-574000

E-mailadress stefan.ericsson@utb.karlshamn.se

Ulf Andersson

Programsamordnare EK

Telefon 0454-574000

E-mailadress ulf.andersson@utb.karlshamn.se